Sezonowa akcja promocyjna spółki Novatek Polska

1 maja 2016

 Ruszyła kolejna edycja promocji „Czas to pieniądz!”, która jest częścią realizowanej od 2014 roku polityki rabatowej spółki, wspieranej nowoczesnymi narzędziami internetowymi. Jest ona skierowana do stałych Klientów firmy, którzy mogą nabyć gaz płynny do przydomowych instalacji zbiornikowych na bardzo atrakcyjnych warunkach, zamawiając go on-line.


Oferta specjalna w ramach promocji „Czas to pieniądz!” dostępna jest od 1 maja, przy czym dostawa gazu musi nastąpić najpóźniej do 31 sierpnia 2016 roku. Rabat sezonowy zależy od terminu realizacji zamówienia i maleje z miesiąc na miesiąc.

Klienci, którzy wykażą się najlepszym refleksem i zrealizują zamówienie przy wykorzystaniu internetowego kalkulatora rabatów, zawierającego oprócz rabatu sezonowego wszystkie regularne upusty, mogą zaoszczędzić aż 2000 zł przy jednym tankowaniu.

Ponadto w okresie trwania promocji sezonowej premiowane są podwójnie wszystkie zgłoszenia w ramach programu Polecenie w Dobrej Cenie. Dzięki temu można uzyskać aż 600 litrów gazu gratis za każde polecenie zgłoszone w czasie trwania promocji sezonowej, czyli od 1 maja do 31 sierpnia 2016 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące promocji „Czas to pieniądz!” oraz regulamin dostępne są w siedzibie Novatek Polska oraz na podstronie serwisu novatek.pl.

Gorąco zachęcamy do korzystania z kalkulatora rabatów i wszystkich zawartych w nim upustów i warto się pospieszyć bo „czas to pieniądz”!
 

 

 

KONTAKT DLA MEDIÓW