Kariera

Novatek Green Energy to przyjazne miejsce pracy dla ludzi ambitnych i mierzących wysoko. Z okien naszego biura, które znajduje się w Unity Centre - największym centrum biznesowym w Krakowie, rozpościera się niepowtarzalny widok na piękną panoramę miasta. Ale to tylko przyjemny dla oczu dodatek do wielu atrakcyjnych benefitów i udogodnień jakie zapewniamy naszym pracownikom. 

 

Sukces zawdzięczamy naszemu zespołowi!

Fundamentem działania naszej firmy są nasi pracownicy, bo to oni są największym i najważniejszym kapitałem jaki posiadamy.

 

Naszą kadrę stanowią ludzie młodzi, wysoko wykwalifikowani, angażujący się emocjonalnie w realizowane przedsięwzięcia. Wiemy, że to od nich tak naprawdę zależy jakość usług, kultura firmy oraz jej wizerunek na zewnątrz. To właśnie oni wypełniają treścią nowoczesne procedury, rozwiązania, produkty i usługi, które oferujemy. Dzięki ich zaangażowaniu, ciężkiej pracy i pełnemu oddaniu nasza firma tak dynamicznie się rozwija.

Sukces pracowników Novatek

Nasze wartości

W działalności naszej firmy kierujemy się uniwersalnymi zasadami etycznymi, które mają kluczowe znaczenie w naszej codziennej pracy. Budując relacje z naszymi klientami, pracownikami oraz z lokalnymi społecznościami dbamy o transparentność i uczciwość. Jesteśmy firmą innowacyjną oraz odpowiedzialną, której można zaufać.

 • Zawsze działamy w zgodzie z obowiązującym prawem, dotyczy to także kwestii zatrudniania na umowę o pracę.

 • Na czas regulujemy swoje zobowiązania wobec pracowników, dostawców, wykonawców i Skarbu Państwa.

 • Nasze działania wspieramy innowacyjnymi rozwiązaniami, dbając o komfort zarówno klientów, jak i pracowników i partnerów biznesowych.

 • Dostarczamy wyłącznie wysokiej jakości produkty i usługi, dostosowując się do wymagań klientów w całym procesie obsługi.

 • Wspieramy przedsięwzięcia o charakterze społecznym i edukacyjnym, zarówno ogólnopolskie, jak i lokalne.

 • Dbamy o pracowników, tworząc przyjazne i bezpieczne środowisko pracy oraz motywując i wspierając ich indywidualny rozwój poprzez dofinansowanie ich kształcenia.

 • Prowadzimy politykę przyjazną rodzicielstwu, bo wiemy jak ważne w odnoszeniu sukcesów zawodowych jest zadowolenie z życia prywatnego.

Dlaczego warto u nas pracować?    

 • Stawiamy na dobrą i koleżeńską atmosferę.

 • W naszej firmie brak korporacyjnych klimatów.

 • Tworzymy zgrany zespół, który stale powiększa się o nowych pracowników.

 • Organizujemy wyjazdy integracyjne, spotkania firmowe i wspólne zajęcia rekreacyjno-sportowe.

 • Zapewniamy pracownikom dostęp do szkoleń, kursów oraz studiów.

 • Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w konferencjach i imprezach branżowych

 • Nasza siedziba znajduje się w nowoczesnym biurowcu w centrum miasta.

 • Mamy dobrze wyposażone zaplecze kuchenne, w tym pyszne świeże owoce i jogurty.

Korzyści pozapłacowe

Czynimy wszelkie starania, aby nasi pracownicy czerpali nie tylko satysfakcję z wykonywanej pracy oraz atrakcyjnego wynagrodzenia, ale również dbamy o ich zdrowie, wypoczynek i dobre samopoczucie. Dlatego też zatrudnieni w Novatek Green Energy objęci są pakietem medycznym i korzystają z kart MultiSport oraz z dofinansowania „wczasów pod gruszą”. Wspieramy również finansowo inne inicjatywy sportowo-rekreacyjne naszych pracowników, np. basen, korty tenisowe, tańce, sztuki walki, czy aerobik. Dbamy również o członków rodzin naszej kadry poprzez dofinansowanie dla dzieci objętych opieką żłobków lub przedszkoli. Pamiętamy również o starszych pociechach, fundując wyprawki szkolne oraz zapewniając dofinansowanie do obozów, zimowisk, zielonych szkół itp. W okresie przedświątecznym rozdajemy bony mikołajkowe, a w ciągu całego roku można skorzystać z dofinansowania biletów do kina, teatru, muzeum, opery, filharmonii, koncertów i innych widowisk.


Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą jako Partner zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta, być może będziemy mogli zaproponować Ci ciekawy model współpracy. biuroklienta@novatek.pl