W naszej witrynie internetowej wykorzystujemy pliki cookies. Kliknij [AKCEPTUJĘ], jeśli zgadzasz się na ich zapis w folderze przeglądarki i dalsze wykorzystanie. Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie [Informacje o plikach cookies].

Kariera

Novatek Polska to przyjazne miejsce pracy dla ludzi ambitnych i mierzących wysoko. Z okien naszego biura, które znajduje się na ostatnim piętrze w najwyższym budynku Krakowa, rozpościera się niepowtarzalny widok na piękną panoramę miasta. Ale to tylko przyjemny dla oczu dodatek do wielu atrakcyjnych benefitów i udogodnień jakie zapewniamy naszym pracownikom. 

 

Sukces zawdzięczamy naszemy zespołowi!

Fundamentem działania naszej firmy są nasi pracownicy, bo to oni są największym i najważniejszym kapitałem jaki posiadamy. Naszą kadrę stanowią ludzie młodzi, wysoko wykwalifikowani, angażujący się emocjonalnie w realizowane przedsięwzięcia. Wiemy, że to od nich tak naprawdę zależy jakość usług, kultura firmy oraz jej wizerunek na zewnątrz. To właśnie oni wypełniają treścią nowoczesne procedury, rozwiązania, produkty i usługi, które oferujemy.

Dzięki ich zaangażowaniu, ciężkiej pracy i pełnemu oddaniu nasza firma tak dynamicznie się rozwija.

Sukces pracowników Novatek

Nasze wartości

W działalności naszej firmy kierujemy się uniwersalnymi zasadami etycznymi, które mają kluczowe znaczenie w naszej codziennej pracy. Budując relacje z naszymi klientami, pracownikami oraz z lokalnymi społecznościami dbamy o transparentność i uczciwość. Jesteśmy firmą innowacyjną oraz odpowiedzialną, której można zaufać.

 • Zawsze działamy w zgodzie z obowiązującym prawem, dotyczy to także kwestii zatrudniania na umowę o pracę.

 • Na czas regulujemy swoje zobowiązania wobec pracowników, dostawców, wykonawców i Skarbu Państwa.

 • Nasze działania wspieramy innowacyjnymi rozwiązaniami, dbając o komfort zarówno klientów, jak i pracowników i partnerów biznesowych.

 • Dostarczamy wyłącznie wysokiej jakości produkty i usługi, dostosowując się do wymagań klientów w całym procesie obsługi.

 • Wspieramy przedsięwzięcia o charakterze społecznym i edukacyjnym, zarówno ogólnopolskie, jak i lokalne.

 • Dbamy o pracowników, tworząc przyjazne i bezpieczne środowisko pracy oraz motywując i wspierając ich indywidualny rozwój poprzez dofinansowanie ich kształcenia.

 • Prowadzimy politykę przyjazną rodzicielstwu, bo wiemy jak ważne w odnoszeniu sukcesów zawodowych jest zadowolenie z życia prywatnego.

Dlaczego warto u nas pracować?    

 • Nasza siedziba znajduje się w nowoczesnym biurze w centrum miasta na najwyższym piętrze, dzięki czemu mamy unikalny widok na panoramę Krakowa;

 • Mamy dobrze wyposażone zaplecze kuchenne, w tym pyszne świeże owoce;

 • W naszej firmie brak jest korporacyjnych klimatów;

 • Zapewniamy możliwość indywidualnego rozkładu czasu pracy;

 • Tworzymy zgrany zespół;

 • W naszej firmie panuje przyjazna atmosfera;

 • Wspólnie świętujemy urodziny oraz inne jubileusze;

 • Świetnie się bawimy na wyjazdach integracyjnych, spotkaniach firmowych i wspólnych zajęciach rekreacyjno-sportowych;

 • Zapewniamy pracownikom dostęp do szkoleń, kursów oraz studiów;

 • Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w konferencjach i imprezach branżowych. 

Korzyści pozapłacowe

Czynimy wszelkie starania, aby nasi pracownicy czerpali nie tylko satysfakcję z wykonywanej pracy oraz atrakcyjnego wynagrodzenia, ale również dbamy o ich zdrowie, wypoczynek i dobre samopoczucie. Dlatego też zatrudnieni w Novatek Polska objęci są pakietem medycznym i korzystają z kart MultiSport oraz z dofinansowania „wczasów pod gruszą”. Wspieramy również finansowo inne inicjatywy sportowo-rekreacyjne naszych pracowników, np. basen, korty tenisowe, tańce, sztuki walki, czy aerobik. Dbamy również o członków rodzin naszej kadry poprzez dofinansowanie dla dzieci objętych opieką żłobków lub przedszkoli. Pamiętamy również o starszych pociechach, fundując wyprawki szkolne oraz zapewniając dofinansowanie do obozów, zimowisk, zielonych szkół itp. W okresie przedświątecznym rozdajemy bony mikołajkowe, a w ciągu całego roku można skorzystać z dofinansowania biletów do kina, teatru, muzeum, opery, filharmonii, koncertów i innych widowisk.
 

Chcesz do nas dołączyć? 

 

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapoznaj się z naszymi ofertami pracy. 
 

Oferty pracy

Manager ds. logistyki

Specjalista utrzymania technicznego

Staż Dział Prawny

Regionalny Kierownik Sprzedaży LNG

 

Jeśli aktualnie nie znalazłeś dla siebie odpowiedniej oferty pracy, ale chciałbyś rozpocząć współpracę z naszą firmą, zaaplikuj klikając w link zamieszczony poniżej.

 

Twoje CV zostanie dołączone do bazy naszych kandydatów, a jeśli pojawi się oferta dopasowana do twojego profilu zawodowego, zaprosimy Cię do rekrutacji.

Formularz aplikacyjny 

 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą jako Partner zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta, być może będziemy mogli zaproponować Ci ciekawy model współpracy.

biuroklienta@novatek.pl 


Dowiedz się więcej

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących pracy w spółce Novatek Polska zapraszamy do kontaktu mailowego z Gł. Specjalistą ds. Personalnych Anetą Ujejską (a.ujejska@novatek.pl) lub telefonicznego pod numerem 12 390 76 94.

Aneta Ujejska Novatek