Sezonowa akcja promocyjna spółki Novatek Green Energy

1 maja 2021

Ruszyła promocja „Graj w zielone i oszczędzaj!”, która skierowana jest do użytkowników przydomowych instalacji zbiornikowych na gaz płynny Novatek. Klienci spółki mogą nabyć propan na bardzo atrakcyjnych warunkach, zamawiając go on-line o dogodnej dla siebie porze.

Oferta specjalna w ramach promocji „Graj w zielone i oszczędzaj!” dostępna jest od 1 maja, przy czym dostawa gazu musi nastąpić najpóźniej do 31 sierpnia 2021 roku. Rabat sezonowy zależy od terminu realizacji zamówienia i maleje z miesiąca na miesiąc.

Klienci, którzy wykażą się najlepszym refleksem i zrealizują zamówienie przy wykorzystaniu internetowego kalkulatora rabatów, zawierającego oprócz rabatu sezonowego wszystkie regularne upusty, mogą zaoszczędzić nawet 2000 zł przy jednym tankowaniu. Ponadto w okresie trwania promocji sezonowej premiowane są podwójnie wszystkie zgłoszenia w ramach programu "Polecenie w Dobrej Cenie".

Szczegółowe informacje dotyczące promocji „Graj w zielone i oszczędzaj!” oraz regulamin dostępne są w siedzibie Novatek Green Energy oraz na podstronie serwisu www.novatek.pl.
Gorąco zachęcamy do korzystania z kalkulatora rabatów i wszystkich zawartych w nim upustów - warto się pospieszyć i odebrać nagrodę w postaci atrakcyjnego rabatu na propan.

 

 

 

KONTAKT DLA MEDIÓW