Ruszyła wiosenna edycja promocji „500 litrów gazu GRATIS”

2 kwietnia 2013

W związku z dużym zainteresowaniem zeszłoroczną promocją „500 litrów gazu GRATIS” Novatek Polska przygotował dla swoich nowych Klientów jej wiosenną edycję. Podobnie jak ostatnio, specjalna oferta handlowa przygotowana przez spółkę dotyczy zarówno klientów biznesowych, którzy wykorzystują gaz płynny do ogrzewania oraz w procesach technologicznych, jak również obejmuje przydomowe instalacje LPG.

W ramach akcji promocyjnej, Klienci którzy do końca lipca 2013 r. podpiszą umowę dotyczącą użytkowania instalacji zbiornikowej na gaz płynny Novatek, otrzymają 500 litrów gazu GRATIS. Więcej szczegółów dotyczących promocji oraz pełny regulamin znajduje się na specjalnie dedykowanej podstronie.

W ramach prowadzonych działań informacyjnych, dotyczących aktualnej promocji spółki, uruchomione zostały reklamy tekstowe i graficzne w Internecie.

Celem prowadzonych działań promocyjnych, oprócz dostarczenia grupie docelowej rzetelnej i pełnej informacji na temat instalacji zbiornikowych na gaz płynny Novatek, jest nawiązanie współpracy ze specjalistami z branży gazowej oraz grzewczej - instalatorami, projektantami i architektami.

Zapraszamy do skorzystania z najnowszej edycji promocji i odbioru 500 litrów gazu gratis!

 

 

 

KONTAKT DLA MEDIÓW