Ruszyła nowa promocja sezonowa „Czas to pieniądz!”

1 maja 2015

Novatek Polska przygotował akcję specjalną „Czas to pieniądz!”, która jest częścią realizowanej od 2014 roku polityki rabatowej spółki, wspieranej nowoczesnymi narzędziami internetowymi. Promocja skierowana jest do stałych Klientów firmy, którzy mogą nabyć gaz płynny do przydomowych instalacji zbiornikowych na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Oferta specjalna w ramach promocji „Czas to pieniądz!” dostępna jest od dnia 1 maja, przy czym dostawa gazu musi nastąpić najpóźniej do 31 sierpnia 2015 roku. W ramach promocji „Czas to pieniądz!” rabat sezonowy zależy od terminu realizacji zamówienia i maleje z miesiąc na miesiąc.
 
Tegoroczna promocja jest niezwykle interesująca, bowiem Klienci, którzy wykażą się najlepszym refleksem i zrealizują zamówienie przy wykorzystaniu internetowego kalkulatora rabatów, zawierającego oprócz rabatu sezonowego wszystkie regularne upusty, mogą zaoszczędzić aż 2000 zł przy jednym tankowaniu.
 
Ponadto w okresie trwania promocji sezonowej premiowane są podwójnie wszystkie zgłoszenia w ramach programu Polecenie w Dobrej Cenie. Dzięki temu można uzyskać aż 600 litrów gazu gratis za każde polecenie zgłoszone w czasie trwania promocji sezonowej, czyli od 1 maja do 31 sierpnia 2015 r.
 
Szczegółowe informacje dotyczące promocji „Czas to pieniądz!” oraz regulamin dostępne są w siedzibie Novatek Polska oraz na podstronie serwisu novatek.pl.
 
Gorąco zachęcamy do korzystania z kalkulatora rabatów i wszystkich zawartych w nim upustów!
 

 

 

KONTAKT DLA MEDIÓW