Nowy serwis internetowy firmy Novatek Polska

4 marca 2013

Nowa witryna firmy Novatek Polska, graficznie nawiązująca do serwisu internetowego spółki matki – Novatek OAO (www.novatek.ru), oferuje szereg nowych funkcjonalności. Wprowadzone zmiany mają na celu zwiększenie komfortu korzystania ze strony oraz łatwy dostęp do bieżących, jak i archiwalnych notowań cen gazu.

Serwis internetowy Novatek to przede wszystkim witryna dla tych, których interesują notowania hurtowe FCA gazu płynnego jak i ceny poszczególnych produktów, takich jak autogaz, propan do celów mieszkaniowych, czy też gaz w butlach. Przejrzystość prezentacji cen produktów oferowanych przez Novatek jest kluczowym elementem strategii działań spółki, dlatego też ta część serwisu została szczególnie rozbudowana. Odwiedzający serwis mają obecnie dostęp nie tylko do cen prezentowanych w postaci tabel, ale również wykresów, które generowane są dla interesujących nas przedziałów czasowych. Udostępnione narzędzia umożliwiają łatwą analizę zmian notowań na przestrzeni ostatnich lat.
Specjalnie dla dziennikarzy przygotowane zostało Centrum Prasowe, które umożliwia pobieranie zdjęć prezentujących między innymi Zakład Purowski w Rosji oraz Terminal Novatek Południe.
Poza zaprezentowaną w przejrzystej formie ofertą produktową serwis zawiera również rozbudowaną część dotyczącą spółki. Szczególnie polecamy nowe podstrony dotyczące działalności operacyjnej, zmodernizowanego Terminalu Novatek Południe oraz te poświęcone współpracy z naszymi Partnerami.
Usprawnione zostało zarządzanie strukturą i treścią oraz redagowanie informacji, co daje nieograniczone możliwości rozbudowy serwisu. Wierzymy, że wprowadzone zmiany w nawigacji, bardziej rozbudowane informacje o firmie i jej produktach oraz nowe funkcjonalności w zakresie analiz notowań sprawią, że korzystanie z witryny będzie jeszcze bardziej wygodne i przyjemne.
Nasza nowa strona powstała z myślą o naszych Klientach i Partnerach, czekamy zatem na Państwa uwagi na jej temat i życzymy miłego przeglądania!

 

 

KONTAKT DLA MEDIÓW