Nowe oznakowanie butli z gazem Novatek

10 kwietnia 2018

Spółka Novatek Polska, w związku z rebrandingiem, przygotowała nową szatę graficzną folii termokurczliwej zakładanej na zawór, identyfikującą butle z gazem Novatek. Oprócz nowego logotypu folie zostały zróżnicowane kolorystycznie w zależności od pojemności butli, a zastosowana w typografii barwa wskazuje na rodzaj gazu.

Rozlewnia butli znajduje się na terenie Terminalu Novatek Południe niedaleko Kielc. Każda z napełnianych tam butli przechodzi pełen proces technologiczny, gdzie między innymi sprawdzany jest jej stan techniczny, termin legalizacji oraz stan uszczelki w zaworze. Butle podlegają kontroli w zakresie wagi napełnienia oraz szczelności, a następnie są zabezpieczane poprzez nałożenie na zawór numerowanej folii termokurczliwej, która potwierdza napełnienie w rozlewni. Novatek Polska oferuje wyłącznie w sprzedaży hurtowej napełnianie butli gazowych 10, 11, 30 i 33 kg, w tym również butli do wózków widłowych. Spółka współpracuje z dużymi odbiorcami, którzy dystrybuują je do ostatecznych klientów. Firma oferuje możliwość własnego transportu samochodowego przystosowanego do przewozu butli.

Naturalny gaz płynny w butlach Novatek, o najwyższej jakości i czystości, cieszy się dużą popularnością na polskim rynku, a pamiętać należy, że w naszym kraju z takiego rozwiązania korzysta ok. 40% gospodarstw domowych. Gaz Novatek dzięki swym parametrom spala się równym, niebieskim płomieniem, który nie brudzi garnków i nie wydziela zapachu, a przy tym zapewnia wysoką temperaturę gotowania. Jest on również szeroko wykorzystywany w wielu gałęziach przemysłu i w różnych procesach technologicznych, szczególnie tam, gdzie trudno dostarczyć energię w innej formie.

 

Novatek plomby
 

Novatek butla

 

 

 

KONTAKT DLA MEDIÓW