Novatek Polska laureatem konkursu AKCENTY 2014

1 czerwca 2015

Z przyjemnością informujemy, iż Novatek Polska zajął II miejsce w prestiżowym plebiscycie AKCENTY 2014 organizowanym przez wydawcę portalu e-petrol.pl, który od kilku już lat nagradza firmy wyróżniające się swoją działalnością na rynku paliw.

W tegorocznym konkursie startowało 10 firm, z czego ostatecznie, dzięki głosowaniu internautów, wyłoniono 3 laureatów. Pierwsze miejsce na podium zajął Unimot, który pomimo problemu szarej strefy z sukcesem zaangażował się w ubiegłym roku w hurtowy handel olejem napędowym. Na trzeciej pozycji uplasował się nasz partner biznesowy spółka Total za realizację ambitnych planów związanych z budową sieci stacji paliw w Polsce.
 
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos właśnie na nas i w ten sposób wyrazili swoje uznanie dla naszych działań związanych z rozwojem rynku LPG w Polsce, a w szczególności docenili otwarcie terminalu Novatek Północ w Piórkowie koło Chruściela.
 
Rozdanie pamiątkowych statuetek laureatom konkursu zaplanowano na 10.06.2015 roku we Wrocławiu podczas Międzynarodowych Targów Paliwowych.
 
Novatek Akcenty 2014  

Novatek Akcenty 2014

Novatek Akcenty 2014

 

 

 

KONTAKT DLA MEDIÓW

Monika Ścianek

Tel. +48 501 410 177