Novatek partnerem konferencji z cyklu „Spotkania ze Wschodem”

7 marca 2013

W dniu 13 marca 2013 r. odbędzie się konferencja „Biznes rosyjski w Polsce – partnerstwo czy wyzwanie?” organizowana przez Katedrę Nauk Politycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Koło Nauk Politycznych „Homo Politicus”. Partnerem Generalnym spotkania będzie firma Novatek Polska.

Podczas wydarzenia, w którym udział wezmą firmy rosyjskie działające w naszym kraju oraz firmy polskie z nimi współpracujące, a także specjaliści z tej dziedziny, poruszane będą m.in. tematy dotyczące motywów współpracy gospodarczej z Polską oraz specyfiki funkcjonowania przedsiębiorstw rosyjskich. Uczestnicy spotkania będą również starali się rozwiać szereg wątpliwości dotyczących często spotykanych w naszym kraju obaw przed inwestycjami rosyjskimi.
Wśród zaproszonych gości znajdą się przedstawiciele biznesu, eksperci, przedstawiciele stron rządowych Polski i Rosji oraz instytucji samorządowych. Prelegentem spotkania będzie również Dariusz Bratoń – Prezes Zarządu Novatek Polska, który w trakcie swojego wystąpienia pt. „Jak największa rosyjska firma prywatna przełamuje polskie stereotypy o współpracy z Rosją” podzieli się swoimi doświadczeniami biznesowymi.
Konferencja odbędzie się 13 marca w godzinach od 10:30 do 17:30 w Sali Senackiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przy ul. Rakowickiej 27.
W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy (wstęp wolny).

 

 

KONTAKT DLA MEDIÓW