W tegorocznej akcji promocyjnej „Graj w zielone i oszczędzaj!” stali Klienci spółki Novatek Green Energy mogą nabyć gaz płynny do przydomowych instalacji zbiornikowych na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Uczestnicy

Promocja „Graj w zielone i oszczędzaj!” skierowana jest do Klientów spółki, będących użytkownikami przydomowych instalacji na gaz płynny Novatek. Akcja dotyczy Klientów, którzy dokonali zakupu gazu do swoich przydomowych instalacji gazowych w 2020 roku w ilości co najmniej 1000 litrów, a w okresie obowiązywania Promocji dokonają jednorazowego zakupu minimum 1000 litrów gazu.
 

Czas trwania akcji promocyjnej

Oferta specjalna w ramach promocji „Graj w zielone i oszczędzaj!” dostępna jest w ofercie spółki Novatek Green Energy od dnia 1 maja, przy czym dostawa gazu musi nastąpić najpóźniej do 31 sierpnia 2021 roku.
 

Ogólne zasady

W ramach promocji „Graj w zielone i oszczędzaj!” rabat sezonowy zależy od terminu realizacji zamówienia i maleje z miesiąc na miesiąc.

 Termin złożenia zamówienia
i odbioru promocyjnego gazu
Wysokość rabatu
Do 31 maja 2021 0,50 zł brutto/litr
Do 30 czerwca 2021 0,40 zł brutto/litr
Do 31 lipca 2021 0,30 zł brutto/litr
Do 31 sierpnia 2021 0,20 zł brutto/litr

Uwaga! Rabat z promocji sezonowej sumuje się z regularnymi obniżkami zawartymi w kalkulatorze, który dostępny jest w Strefie Klienta, co umożliwia złożenie zamówienia o dogodnej dla każdego porze dnia, a nawet nocy.

Klienci, którzy wykażą się najlepszym refleksem oraz dodatkowo skorzystają z internetowego kalkulatora rabatów mogą zaoszczędzić nawet 2000 zł przy jednym tankowaniu!
 

Dodatkowy bonus!

W okresie trwania promocji „Graj w zielone i oszczędzaj!” premiujemy podwójnie wszystkie zgłoszenia w ramach programu Polecenie w Dobrej Cenie. Dzięki temu można uzyskać aż 600 litrów gazu gratis za każde polecenie zgłoszone w czasie trwania Promocji sezonowej, czyli od 1 maja do 31 sierpnia 2021 r. Pozostałe zasady programu Polecenie w Dobrej Cenie pozostają bez zmian.
 

Regulamin

Szczegółowe zasady Promocji zawarte są w Regulaminie promocji.
 

Kontakt w sprawie Promocji

W celu zamówienia promocyjnego gazu zapraszamy do skorzystania z kalkulatora, który uwzględnia rabaty sezonowe. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących promocji „Graj w zielone i oszczędzaj!” zapraszamy do kontaktu mailowego biuroklienta@novatek.pl lub telefonicznego pod numerem 801 98 98 66. Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.
 

Gorąco zachęcamy do jak najszybszego skorzystania z naszej Promocji, by zgarnąć jak największe wygrane w postaci rabatów na gaz.