Sezonowa akcja promocyjna spółki Novatek Green Energy

1 maja 2020


Ruszyła promocja „Graj w zielone i oszczędzaj!”, która nawiązuje do nowej nazwy spółki Novatek Green Energy.

Akcja skierowana jest do stałych Klientów firmy, którzy mogą nabyć ekologiczny gaz płynny do przydomowych instalacji zbiornikowych na bardzo atrakcyjnych warunkach, zamawiając go on-line.

Oferta specjalna w ramach promocji „Graj w zielone i oszczędzaj!” dostępna jest od 1 maja, przy czym dostawa gazu musi nastąpić najpóźniej do 31 sierpnia 2020 roku. Rabat sezonowy zależy od terminu realizacji zamówienia i maleje z miesiąca na miesiąc.

Klienci, którzy wykażą się najlepszym refleksem i zrealizują zamówienie przy wykorzystaniu internetowego kalkulatora rabatów, zawierającego oprócz rabatu sezonowego wszystkie regularne upusty, mogą zaoszczędzić nawet 2000 zł przy jednym tankowaniu. Ponadto w okresie trwania promocji sezonowej premiowane są podwójnie wszystkie zgłoszenia w ramach programu "Polecenie w Dobrej Cenie".

Szczegółowe informacje dotyczące promocji „Graj w zielone i oszczędzaj!” oraz regulamin dostępne są w siedzibie Novatek Green Energy oraz na podstronie serwisu www.novatek.pl.

Gorąco zachęcamy do korzystania z kalkulatora rabatów i wszystkich zawartych w nim upustów - warto się pospieszyć i odebrać nagrodę w postaci atrakcyjnego rabatu na propan.

 

 

 

KONTAKT DLA MEDIÓW