Ruszyła trzecia edycja kampanii antysmogowej Novatek pod hasłem „Sprawdź, gdzie MIAU… będzie zakazany”

14 września 2018

Novatek Polska wznawia kampanię, która jest odpowiedzią na uchwały antysmogowe przyjmowane sukcesywnie przez samorządy. Od czasu pierwszej edycji wzrosła liczba zakazów i nakazów ustanowionych w poszczególnych województwach, dlatego też powstała osobna podstrona zawierająca kluczowe informacje wraz z przydatnymi linkami do nowych przepisów. Strona powstała przy współpracy z Działem Prawnym firmy Novatek i będzie na bieżąco aktualizowana.

W ramach prowadzonych w Internecie działań Novatek Polska wskazuje, że alternatywą dla nieekologicznych paliw może być ogrzewanie gazem płynnym, szczególnie tam, gdzie nie ma dostępu do gazu ziemnego.

Celem kampanii wznowionej przez spółkę Novatek Polska jest zwrócenie uwagi na ekologiczne aspekty ogrzewania domów propanem, który spala się czysto i bezzapachowo. Bezobsługowość instalacji na gaz płynny oraz brak utylizacji odpadów to dla osób, które dotychczas stosowały węgiel kamienny lub miał węglowy z pewnością duże udogodnienie. Podziemny zbiornik na gaz płynny jest niewidoczny dla otoczenia, a nad ilością gazu w zbiorniku czuwają zdalnie pracownicy Novatek i na czas organizują dostawy. Ale to nie jedyne udogodnienia, bowiem spółka oferuje możliwość wnoszenia comiesięcznych opłat za gaz dopiero po jego zużyciu. Dzięki temu użytkownicy instalacji na gaz płynny Novatek nie muszą ponosić wysokich jednorazowych kosztów zakupu paliwa, tak jak w przypadku węgla lub miału węglowego. Spółka gwarantuje swym Klientom stałe i nieprzerwane dostawy gazu płynnego w cenach producenta z dodatkowymi rabatami. Ponadto dzięki nowej ofercie koszty instalacji zbiornikowej zostały obniżone do złotówki, dzięki czemu nowi użytkownicy instalacji zbiornikowej mogą zaoszczędzić prawie 5 tys. zł.

 

 

 

KONTAKT DLA MEDIÓW