Nowy kalkulator rabatów w ofercie GASPROFIT firmy Novatek Polska

15 listopada 2016

Novatek Polska wdrożył kolejne narzędzie internetowe przekładające się na korzyści i komfort współpracy ze spółką. Tym razem jest to kalkulator rabatów skierowany do użytkowników instalacji na gaz płynny, wnoszących opłaty za LPG dopiero po jego zużyciu, czyli korzystających z wdrożonej w 2015 roku usługi GASPROFIT.

Dzięki kalkulatorowi dostępnemu on-line na stronie www.novatek.pl użytkownicy przydomowych instalacji na gaz płynny Novatek szybko i łatwo obliczą ile mogą zaoszczędzić na ogrzewaniu w kolejnych okresach rozliczeniowych. Zgodnie z obowiązującą polityką rabatową spółki upusty zwiększają się z każdym kolejnym rokiem współpracy. Ponadto można uzyskać atrakcyjne zniżki za ilość gazu zużytego w poprzednim okresie rozliczeniowym oraz za skrócony termin płatności.
 
Obecnie w ofercie GASPROFIT Klienci czerpią korzyści nie tylko dzięki możliwości wnoszenia opłat dopiero za zużyty gaz, ale mogą cieszyć się również szeregiem korzystnych rabatów wpływających na obniżenie kosztów ogrzewania.
 
Wprowadzone przez Novatek Polska innowacyjne narzędzie działające on-line, to kolejne rozwiązanie zwiększające jakość obsługi Klientów.
 

 

 

KONTAKT DLA MEDIÓW