Nowa platforma internetowa wspierająca współpracę spółki Novatek Polska z partnerami

19 października 2016

Novatek Polska stworzył internetową platformę komunikacji – Strefę Partnera – która w znaczący sposób zwiększa komfort pracy obu stron w ramach wdrożonego w 2013 roku Klubu Zwolenników Naturalnego LPG, czyli programu partnerskiego skierowanego do osób mających kontakt biznesowy z potencjalnymi klientami zainteresowanymi instalacjami na gaz płynny.

Dotychczasowa współpraca z partnerami odbywała się w oparciu o tradycyjne formy kontaktu bezpośredniego, mailowego oraz telefonicznego. Jednakże z uwagi na wzrastającą liczbę klubowiczów oraz chęć usprawnienia współpracy, Novatek Polska stworzył nowe narzędzie internetowe dostosowane do obecnych potrzeb programu.
 
Wdrożona Strefa Partnera dostępna jest bezpośrednio ze strony www.novatek.pl, a link do niej znajduje się obok funkcjonującej już od 2013 roku Strefy Klienta.
 
Poprzez nowy serwis internetowy, który dostępny jest po zalogowaniu, partnerzy mogą przesyłać do Novatek Polska informacje na temat potencjalnych klientów, którzy wyrazili wstępne zainteresowanie ekologicznym ogrzewaniem na gaz płynny. Strefa Partnera umożliwia również dostęp do informacji na temat współpracy firmy z klientami , którzy zostali zarekomendowani przez partnerów.
 
Podobnie jak w przypadku Strefy Klienta, także nowa platforma wyróżnia się łatwą nawigacją i dodatkowo znajduje się w niej instrukcja użytkownika, w której opisane zostały zasady i sposób korzystania z nowego serwisu internetowego.
 
Platforma umożliwia spółce kontakt z potencjalnym klientem i przedstawienie oferty handlowej dopiero po wyrażeniu przez niego oficjalnej zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Planowany jest dalszy rozwój stworzonej platformy internetowej i dostosowanie jej do ewentualnych nowych potrzeb partnerów oraz uwarunkowań rynkowych.
 

 

 

KONTAKT DLA MEDIÓW