Novatek Polska wśród 10 nominowanych w konkursie Akcenty 2014

24 kwietnia 2015

Novatek Polska został nominowany w prestiżowym konkursie Akcenty 2014 organizowanym przez wydawcę portalu e-petrol.pl. Jest to już trzecia edycja plebiscytu, w którym internauci – użytkownicy portalu branżowego – wybierają spółkę, która w ubiegłym roku ważnym wydarzeniem zaznaczyła swą obecność na polskim rynku paliwowym. Novatek Polska znalazł się w zaszczytnym gronie nominowanych firm, wśród których są m.in. PKN Orlen SA, TOTAL Polska Sp. z o.o. oraz LOTOS Paliwa Sp. z o.o.
 
Wszystkie nominacje pochodzą od organizatora konkursu i, jak czytamy w uzasadnieniu, nasza spółka trafiła do tego wyjątkowego plebiscytu za dywersyfikację dostaw i rozwój sprzedaży na północy kraju: „NOVATEK POLSKA Sp. z o.o. za pomocą otwartego w październiku 2014 r. w Piórkowie k. Chruściela nowego terminalu przeładunkowego gazu płynnego Novatek Północ, firma umacnia rynkową pozycję dostarczając swój produkt bezpośrednio do klientów z północy Polski.”
 
Zwycięzcami plebiscytu zostanie trójka nominowanych, którzy otrzymają największą liczbę ważnych głosów, przy czym każdy internauta może oddać swój głos raz dziennie w terminie od 1 kwietnia do 31 maja 2015 roku.
 
Serdecznie zachęcamy do oddawania głosów na faworytów, którzy Państwa zdaniem zasługują na miano laureatów plebiscytu Akcenty 2014. Będzie nam szczególnie miło, jeśli to naszą spółkę uznacie Państwo za godną tego wyróżnienia i z góry dziękujemy wszystkim, którzy w ten oto sposób wyrażą swoje uznanie dla naszych działań związanych z rozwojem rynku LPG w Polsce.
 
Wyniki głosowania zostaną opublikowane na portalu e-petrol.pl, a laureaci plebiscytu otrzymają pamiątkowe statuetki w trakcie bankietu organizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Paliwowych – Stacja i Biznes Przyszłości Wrocław 2015, które odbędą się w dniu 11.06.2015 roku we Wrocławiu.
 
Gorąco zachęcamy do głosowania http://www.e-petrol.pl/akcenty-2014
 
Po oddaniu swojego głosu można codziennie śledzić wyniki konkursu.
 

 

 

 

KONTAKT DLA MEDIÓW