Novatek Green Energy sponsorem na Dożynkach w Lubieniu Kujawiskim

26 sierpnia 2021

Odbywające się w dniu 21 sierpnia dożynki w Lubieniu Kujawskim cieszyły się ogromną popularnością wśród okolicznych mieszkańców. Spółka Novatek Green Energy, która realizuje gazyfikację miasta, została jednym ze sponsorów uroczystości w ramach Programu „Błękitna Piątka". Jego celem jest wspieranie dzieci, młodzieży i seniorów w pięciu obszarach tematycznych, takich jak edukacja, kultura, sport, zdrowie i bezpieczeństwo.

W ramach współpracy z Centrum Kultury w Lubieniu Kujawskim Novatek Green Energy przygotował szereg atrakcji dla najmłodszych. Największą popularnością wśród dzieci cieszyły się kolorowe tatuaże, malowanie twarzy oraz pokaz baniek mydlanych. Nie zabrakło również słodkości i drobnych upominków dla dzieci.

Na uroczystości gościł również przedstawiciel spółki Novatek Green Energy, który udzielał informacji mieszkańcom zainteresowanym przyłączeniem się do sieci gazowej.
Dożynki przebiegały w niezwykle przyjaznej atmosferze, a atrakcje przygotowane przez Novatek Green Energy dla dzieci sprawiły, że uśmiech i radość gościły nieprzerwanie na twarzach najmłodszych uczestników.

 Dożynki Lubień Kujawski

Dożynki Lubień Kujawski

 

 

 

KONTAKT DLA MEDIÓW