Dyrektorzy Novatek Green Energy „Zasłużeni dla rozwoju przemysłu naftowego i gazowego”.

23 listopada 2021

Miło nam poinformować, że nasza kadra zarządzająca, tj. Anna Olszewska i Dariusz Kwieciński zostali uhonorowani odznaczeniem państwowym ZASŁUŻONY DLA ROZWOJU PRZEMYSŁU NAFTOWEGO i GAZOWEGO.

W imieniu Ministra Technologii i Rozwoju nagrody wręczył Sekretarz Stanu w Ministerstwie Technologii i Rozwoju minister Piotr Uściński. Uroczystość odbyła się 18 listopada br. w trakcie jubileuszowego spotkania branży gazu płynnego z okazji 25-lecia działalności Polskiej Organizacji Gazu Płynnego. Nagroda ta jest przyznawana w uznaniu zasług dla rozwoju przemysłu naftowego i gazowniczego, zwłaszcza w zakresie prowadzonych prac badawczych oraz we wdrażaniu najnowszych osiągnięć techniki.

Dyrektor Anna Olszewska oraz dyrektor Dariusz Kwieciński to wyjątkowi pracownicy z długoletnim stażem w branży gazowej, których wiedza, profesjonalizm, zaangażowanie oraz innowacyjne pomysły biznesowe przyczyniają się nie tylko do rozwoju spółki Novatek Green Energy, ale zostały uznane za ważne dla całej branży. Serdecznie gratulujemy i życzymy im dalszych sukcesów zawodowych!

 25-lecie działalności Polskiej Organizacji Gazu Płynnego

 

 

 

KONTAKT DLA MEDIÓW