Dostępny w cenach producenta naturalny gaz płynny Novatek sprawdza się w ogrzewaniu hoteli, restauracji, hal produkcyjnych, magazynowych oraz centrów handlowych. Z powodzeniem stosuje się go również do różnorodnych procesów technologicznych w rolnictwie i przemyśle. Wykorzystywany jest także do produkcji ciepła i pary technologicznej.


Atrakcyjne warunki współpracy

Novatek Polska proponuje konkurencyjną ofertę w zakresie budowy nowoczesnych
i komfortowych w użyciu instalacji gazu płynnego (instalacji zbiornikowych) dopasowanych
do potrzeb każdego odbiorcy.

Novatek telefon 539 771 280
 

Proponujemy systemy naziemne i podziemne, tworzone na bazie zbiorników o pojemności od 2700 do 6400 litrów, montowanych z zachowaniem najwyższych wymogów bezpieczeństwa. Jako producent naturalnego gazu płynnego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu atrakcyjne zasady współpracy, co może znacząco wpłynąć na koszty funkcjonowania całego przedsiębiorstwa. Ponadto nasi wysoko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści są do dyspozycji Klientów na każdym etapie współpracy zapewniając użytkownikom instalacji dostęp do profesjonalnych usług serwisowych, stałych przeglądów technicznych oraz nieprzerwanych dostaw gazu. Szczegółowa, indywidualna oferta jest ustalana przez naszych przedstawicieli, którzy pozostają do Państwa dyspozycji.
 

 

Schemat instalacji gazu płynnego trójzbiornikowej z parownikiem 
 

Schemat instalacji gazu płynnego trójzbiornikowej z parownikiem

 

 
 
 

Przykładowe realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi rozwiązaniami zastosowanymi u naszych Klientów i ich opiniami w dziale Pliki do pobrania

 

Zapytaj eksperta

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi regionalnymi Doradcami, których dane znajdują się w wyszukiwarce w dziale Kontakt. Możesz również przekazać informacje naszej Konsultantce pod nr. tel. 539 771 280, która skontaktuje Cię z naszym Doradcą pracującym w Twoim regionie.