Novatek Green Energy Sp. z o.o., specjalnie dla swoich Klientów ― użytkowników przydomowych lub biznesowych instalacji zbiornikowych na gaz płynny, prowadzi Program POLECENIE W DOBREJ CENIE, jako atrakcyjną formę płatności za gaz LPG. Wystarczy skutecznie zarekomendować instalację Novatek znajomym lub sąsiadom nieposiadającym dostępu do gazu ziemnego, by wraz z nimi czerpać wymierne korzyści finansowe.


UCZESTNICY PROGRAMU

Uczestnikami Programu POLECENIE W DOBREJ CENIE mogą być Klienci firmy Novatek, będący użytkownikami przydomowych lub biznesowych instalacji na gaz płynny.


CZAS TRWANIA PROGRAMU

Program POLECENIE W DOBREJ CENIE  trwa od 15.10.2013 do 31.12.2021 roku.


OGÓLNE ZASADY PROGRAMU

  • W ramach Programu Uczestnicy-Polecający mają możliwość otrzymania bezpłatnie 300 litrów gazu propan za każde skuteczne polecenie instalacji zbiornikowej na gaz płynny Novatek.
  • Rekomendowane osoby należy zgłaszać poprzez wypełnienie specjalnego Formularza Poleceń dostępnego w Strefie Klienta.
  • Novatek, po otrzymaniu zgody od potencjalnego Klienta na przetwarzanie danych osobowych, potwierdza zgłoszenie drogą elektroniczną w ciągu 3 dni roboczych.
  • Warunkiem otrzymania bezpłatnego gazu przez Polecającego jest podpisanie przez Novatek umowy ze wskazaną przez niego osobą, która jako użytkownik instalacji zbiornikowej Novatek dokona pierwszego tankowania. Polecający zostanie poinformowany o tym fakcie mailowo lub telefonicznie.
  • 300 litrów gratis za jedno polecenie Uczestnik programu otrzymuje w trakcie najbliższego tankowania minimum 1500 litrów gazu propan.
  • Polecający powinien odebrać bezpłatny gaz w ciągu 12 miesięcy od momentu uzyskania prawa do nagrody.
  • Uczestnik programu może polecić nieograniczoną liczbę osób i za każde skuteczne polecenie otrzymać 300 litrów gazu do swojej instalacji zbiornikowej.
  • W ramach Programu osoby Rekomendowane otrzymują 300 litrów gazu gratis w czasie pierwszego tankowania.


REGULAMIN 

Szczegółowe zasady Programu POLECENIE W DOBREJ CENIE zawarte są w regulaminie. [Pobierz plik]

 

KONTAKT W SPRAWIE PROGRAMU

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu mailowego biuroklienta@novatek.pl lub telefonicznego pod numerem 801 98 98 66 lub 12 390 76 72. Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.