Novatek Green Energy przygotował dwa Programy, w ramach których polecając instalacje na gaz Novatek można uzyskać wymierne korzyści finansowe.  

Program POLECENIE W DOBREJ CENIE dedykowany jest  Klientom Novatek, będącym użytkownikami instalacji zbiornikowych. W ramach współpracy mogą oni polecać ogrzewanie LPG swoim sąsiadom lub znajomym i wraz z nimi korzystać z bezpłatnego gazu propan.

KLUB ZWOLENNIKÓW ENERGII GAZOWEJ, to Program Partnerski skierowany do specjalistów zajmujących się projektowaniem i/lub wykonywaniem instalacji grzewczych, a także sprzedażą materiałów wykorzystywanych do wykonywania takich instalacji. Dzięki współpracy z firmą Novatek Green Energy mają oni możliwość wielokrotnego otrzymania premii pieniężnej za każde skuteczne polecenie instalacji zbiornikowych na gaz płynny lub stacji regazyfikacji LNG.

Aby uzyskać dodatkowe informacje o bieżących Programach prosimy kliknąć na właściwy link poniżej lub  skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta mailowo biuroklienta@novatek.pl lub telefonicznie pod numerem 801 98 98 66 lub 12 390 76 72. Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Zapraszamy do aktywnego udziału w naszych Programach!
 

Polecenie w Dobrej Cenie               Klub Zwolenników Energii Gazowej